O nás

Domů šipka vpravo O nás

Na počátku stála myšlenka ochránit citlivá elektronická zařízení při přepravě k zákazníkovi. Tento koncept byl natolik úspěšný, že nastartoval vývoj mnoha dalších inovací, která nyní pomáhají zákazníkům po celém světě najít správná řešení pro zabránění nesprávné manipulaci se zbožím a snížit tak náklady na reklamace, opětovné zasílání apod.

Najděte ten správný způsob pro monitorování zboží.

Distribuční síť indikátorů ShockWatch na území České republiky

Naše společnost je oficiálním členem evropské distribuční sítě indikátorů ShockWatch vč. všech souvisejících produktů a jejich jediným oficiálním distributorem na území České republiky. Díky tomu máme plnou podporu výrobce a dokážeme našim zákazníkům zajistit nejnovější produkty a know-how jejich využití.

Skladové zásoby

Tisíce kusů nejčastěji používaných produktů držíme skladem a dokážeme pružně reagovat na požadavky našich klientů. V případě speciálních požadavků jsme schopni zajistit přímé dodávky z centrálních evropských skladů, příp. přímo od výrobce.

Již použitím základních typů našich indikátorů dokážete velmi snadno a na první pohled odhalit, zda nedošlo k nešetrné manipulaci vedoucí k možnému poškození zásilky a podle toho se zachovat. Některé typy jednoduchých, ale vysoce přesných indikátorů jsou natolik citlivé, že je pro jistotu doručujeme osobně, aby nedošlo k jejich aktivaci již cestou k zákazníkovi. Jiné lze aktivovat až upevněním ke sledované zásilce, pokročilé záznamové jednotky pak dokáží zaznamenat datum a čas, případně i místo vzniku kritické události a přesně tak určit, kdo je za vzniklé poškození odpovědný.

Máte podezření, že se dopravce k vašemu zboží nechoval podle vašich pokynů a snaží se svést odpovědnost za jeho poškození na odesílatele, příjemce, skladníka nebo balení? Nebaví vás následně řešit zdlouhavý reklamační proces bez záruky náhrady škody? Dokážeme to změnit, obraťte se na nás a společně najdeme řešení.

vlnka

Kontaktní formulář

MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru