Monitorování zboží

Domů šipka vpravo Monitorování zboží

Indikátory pro monitorování zboží jsou nezbytným nástrojem, chcete-li zajistit bezpečnou přepravu své zásilky. Tyto účinné senzory slouží k monitorování stavu zásilky během přepravy a umožňují vám zjistit, zda proběhla v souladu s povahou zboží. Tyto senzory lze aplikovat přímo na krabici nebo vně obalu a poskytnou vám důležité informace o stavu zásilky.


Existují dva druhy indikátorů dle jejich použití: jednorázové a opakovaně použitelné (mechanické), což vám umožní vybrat si variantu monitoringu, která nejlépe odpovídá vašim specifickým potřebám.
Použití těchto indikátorů výrazně snižuje riziko, což je klíčové pro zachování integrity zboží různého druhu. Tyto senzory jsou navíc mezi dopravci dobře známé a mají tak psychologický efekt, který odradí potenciální nesprávné zacházení se zásilkou. Důsledkem je opatrnější manipulace s vaším zbožím.


Monitorování zboží proti nárazu

Monitoring zboží proti nárazu

Indikátory nárazu ShockWatch jsou ideálním řešením pro monitoring nárazů a vibrací u citlivých součástek i těžkých zásilek. ShockWatch nabízí komplexní řešení pro monitoring celého procesu přepravy, což vám umožní nejen sledovat, ale i přesně určit místo, čas a odpovědnost za jakékoliv poškození zboží během transportu.

INDIKÁTORY NÁRAZU

Monitorování náklonu zboží

Monitoring zboží proti náklonu

Aplikace indikátorů náklonu umožňuje jednoduchý, spolehlivý a trvalý záznam jakéhokoliv náklonu zásilky, která musí být přepravována ve vzpřímené poloze. V závislosti na zvoleném typu indikátoru lze monitorovat kompletní převrácení zásilky či detailně rozlišovat úhel a směr i mírného náklonu. Pro zajištění maximální spolehlivosti jsou indikátory náklonu hermeticky uzavřeny, což jim zajišťuje vysokou odolnost proti vlhkosti a teplotním změnám.

INDIKÁTORY NÁKLONU

Monitorování změny teploty zboží

Monitoring zboží proti teplotním odchylkám

Teplotní indikátory, umístěné přímo na obalu vaší zásilky, zajišťují spolehlivou a okamžitě viditelnou kontrolu dodržení teplotních limitů vašeho produktu během celého procesu přepravy a manipulace. Díky těmto senzorům máte jistotu, že jakékoli teplotní odchylky budou ihned rozpoznány a zdokumentovány, což umožňuje rychlou reakci.
Monitorovat lze pokles nebo zvýšení teploty nad stanovený rámec nebo pomocí teplotní stupnice. Teplotní senzory ShockWatch monitorují ale také v extrémních teplotách.

INDIKÁTORY TEPLOTY

Monitoring vlhkosti

Monitoring zboží proti vlhkosti

Senzory vlhkosti se dle typu specializují buď na měření relativní vlhkosti vzduchu v uzavřených prostorech, nebo na detekci přímého kontaktu s kapalinou, jakým je například déšť. Tyto senzory jsou klíčové pro monitorování vlhkosti při přepravě různých produktů, včetně textilií, nábytku, elektronických zařízení – zvláště těch obsahujících polovodiče nebo počítačové součástky, dále pak papírenských výrobků, nebo dílů pro automobilový průmysl.

INDIKÁTORY VLHKOSTI

Monitorování času

Monitoring doby použití zboží

Indikátory času jsou ideální pro použití u produktů s omezenou trvanlivostí nebo v případech, kdy je důležité monitorovat dobu použití. Jedná se o cenově dostupné a snadno použitelné řešení.

Každý ukazatel je vyroben ve formě kompaktní kartičky s praktickým lepicím prvkem, který umožňuje snadné připevnění přímo na objekty, jejichž stav je potřeba monitorovat. Tyto indikátory jsou obzvláště užitečné v oblastech jako farmacie a zdravotnictví, kde přesné sledování času může být klíčové pro zajištění bezpečnosti zásilky.

INDIKÁTORY ČASU

Digitální záznamové jednotky 

Monitoring zboží

Digitální záznamové nabízí možnost přizpůsobení více monitorovaných parametrů a citlivosti zařízení dle specifických požadavků zboží. Tyto jednotky poskytují navíc možnost grafické analýzy, GPS, archivace a možnost exportu záznamů vybraných událostí pro jejich další zpracování.

DIGITÁLNÍ ZÁZNAMOVÉ JEDNOTKY

Monitorování zboží
vlnka

Kontaktní formulář

MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru