Paletové tlumiče
SkidSafe

Domů šipka vpravo Doplňky šipka vpravo Paletové tlumiče šipka vpravo Paletové tlumiče SkidSafe

Paletové tlumiče SkidSafe jsou dorazy vyrobené ze speciálně vulkanizované pryže. Používají se pro tlumení vibrací a nárazů při přepravě zásilek o vysoké hmotnosti a také v případech, kdy nelze aplikovat konvenční tlumiče vibrací např. pomocí standardních vibračních podložek SkidMate. Díky své variabilitě a dostupnosti pro různé hmotnostní kategorie umožňují uživateli snadno navrhnout řešení pro konkrétní situaci v závislosti na objemu a váze zásilky.

Obsah Balení

Dodávka tlumičů vibrací SkidSafe zahrnuje pryžový doraz a železnou montážní desku. Šrouby nejsou součástí dodávky, protože síla materiálu, ke kterému bude doraz upevněn, se odvíjí od typu použitého obalu.

Instalace paletových tlumičů SkidSafe

SkidSafe mohou být instalovány na spodní hraně palety, uvnitř obalu nebo pomocí přídavné desky umístěné pod přepravní bednou.

Tlumiče vibrací SkidSafe Tlumiče vibrací SkidSafe Tlumiče vibrací SkidSafe

Montáž

Varianty SkidSafe

Montáž paletových tlumičů SkidSafe je snadná a je možné ji provést pomocí běžně dostupného spojovacího materiálu - plochých nebo imbusových šroubů M8 s maticí. Pro pohodlnou montáž jsou v dorazu i v železné montážní desce vyvrtány otvory, délka šroubů závisí na síle použitého materiálu. SkidSafe je možné přišroubovat pouze zhora.  V případě použití více kusů SkidSafe na jedné paletě se jejich nosnost sčítá. 

Antivibrační podložky SkidSafe Antivibrační podložky SkidSafe

Paletové tlumiče \n *SkidSafe*
vlnka

Kontaktní formulář

MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru