Antivibrační podložky
SkidMate

Domů šipka vpravo Doplňky šipka vpravo Paletové tlumiče šipka vpravo Antivibrační podložky SkidMate

Antivibrační podložky SkidMate

Antivibrační podložky SkidMate jsou vyrobeny z recyklovaného plastu a pracují na principu vzduchového polštáře. Jsou navrženy tak, aby dokázaly eliminovat vibrace a rázy, kterým je Vaše zboží během přepravy vystaveno. Díky své variabilitě a dostupnosti pro různé hmotnostní kategorie umožňují uživateli snadno navrhnout řešení pro konkrétní situaci v závislosti na objemu a váze zásilky.

Instalace antivibračních podložek SkidMate

Paletové tlumiče SkidMate mohou být instalovány na spodním špalíku palety, uvnitř obalu nebo pomocí přídavné desky umístěné pod přepravní bednou. Vzhledem k rozložení váhy a uložení nákladu mohou být rovněž kombinovány podložky s různou nosností.

Antivibrační podložky SkidMate Antivibrační podložky SkidMate Antivibrační podložky SkidMate

K dosažení potřebné výšky pro podjetí v případě instalace SkidMate na rovném povrchu, např. na desce bez špalíků nebo na spodní straně bedny, doporučujeme použití distanční podložky.

Pro přepravu zásilek o vyšší hmotnosti slouží paletové tlumiče SkidSafe.

Montáž

Varianty SkidMate

Montáž antivibračních podložek SkidMate je snadná a je možné ji provést pomocí běžně dostupného spojovacího materiálu - plochých nebo imbusových šroubů M8, podložek, příp. matic. Pro pohodlnou montáž je v těle SkidMate připraven závit, délka šroubů závisí na síle použitého materiálu. Podle typu balení mohou být přišroubovány zespodu, zhora, mohou být také uchyceny mezi jednotlivé vrstvy balení. V případě použití více ks. SkidMate na jedné paletě se jejich nosnost sčítá. Příklady montáže a použití jsou patrné z následujících schémat:

Antivibrační podložka SkidMate - montáž

Antivibrační podložky \n *SkidMate*
vlnka

Kontaktní formulář

MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru