ShockWatch2 75G
Spotsee

ShockWatch 75G, oranžová

Výrobce: SpotSee
Číslo produktu: 79SW75

Shockwatch 2 je doplněk ke známému indikátoru nárazu Shockwatch, který rozšiřuje možnosti použití pro levné monitorování dopravy.

Indikátor nárazu Shockwatch 2 s funkcí 75 g / 50 ms (oranžové) byly navrženy pro sledování balíků do hmotnosti přibližně 10 kg.

Další výhodou je aktivace indikátoru. V porovnání se štítky ShockWatch, které jsou vždy "aktivní", se štítek ShockWatch 2 aktivuje pouze před připevněním na přepravované zboží. To umožňuje nekomplikovanou přepravu na místo použití a zjednodušenou manipulaci s indikátory před použitím. Jsou samolepicí a aktivují se odlepením ochranné fólie na zadní straně.

Spouštěcí chování zařízení ShockWatch 2 je definováno především pro vertikální (svislou) osu nárazu. Štítek se spustí nebo odbarví v rozsahu úhlu nárazu mezi 45° a 90° vůči podlaze. Štítek musí být připevněn tak, aby obě okna indikátoru byla nahoře a dole.

Informace

Technické údaje

Video prezentace

Ke stažení

Aplikace ShockWatch 2

Jasně viditelné sériové číslo zabraňuje výměně indikátoru a brání pokusům o manipulaci. Kromě toho lze sériové číslo naskenovat také jako čárový kód. Uvádění sériového čísla v přepravních dokladech nebo interních dokumentech jednoznačně doporučujeme.

Stejně jako u štítků ShockWatch jsou součástí dodávky zařízení ShockWatch 2 trojjazyčné výstražné nálepky ve formátu DIN A4. Díky nim je indikátor otřesů na obalu jasně a nezaměnitelně viditelný a všechny účastníky přepravy informují pokyny v německém, anglickém a francouzském jazyce o tom, co dělat, pokud se indikátor spustí.

Interpretace přístroje ShockWatch 2

Pokud jsou indikátory ShockWatch 2 připevněny tak, jak je znázorněno na obrázku, jsou aktivovány svislými nárazy. Okno ve směru nárazu zčervená.
spodní okno červené = náraz zespodu
horní okno červené = náraz shora

Koncept ShockWatch pro monitorování dopravy v 5 krocích

  • Připevnění indikátoru ShockWatch a výstražných samolepek DIN A4 nebo DIN A5 na obalu.
  • Dopravce při převzetí zboží potvrdí neporušenost zařízení ShockWatch 2.
  • Příjem zboží kontroluje indikátor ShockWatch při dodání.
  • Zasílatel musí při dodání potvrdit spuštěný nebo chybějící indikátor a neobdrží pouhé potvrzení.
  • Po důkladné kontrole výrobku se provede uvolnění nebo zpracování poškození při přepravě.

Výběr správného indikátoru Shockwatch 2

Aby se indikátory Shockwatch 2 nespustily příliš brzy nebo příliš pozdě, je důležité zvolit správný indikátor pro sledování přepravy vašeho balíku. Následující tabulka vám nabízí diferencovanou možnost výběru podle vašich individuálních požadavků:

Výchozím bodem pro výběr správného indikátoru Shockwatch 2 je velikost balíku v metrech krychlových (D x Š x V) a celková hmotnost balíku včetně obalu. V levém sloupci vyberte rozsah hmotnosti a v horním řádku rozsah objemu. Prodlužte obě pole "pomyslnou čarou" a nyní odečtěte odpovídající hodnotu citlivosti. Určené barevné pole představuje příslušnou hodnotu G.

Nálepka na dodací list

Součástí každého indikátoru Shockwatch 2 je malý štítek s dodacím listem, který je součástí balení indikátorů Shockwatch. Jednoduše ji nalepte na dodací list a vytvořte tak další odkaz pro kontrolu štítku Shockwatch na balíku při převzetí zboží dopravcem nebo koncovým zákazníkem.

ShockWatch2 75G \n *Spotsee*
vlnka

Kontaktní formulář

MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru