ShockLog
ShockWatch

Digitální záznamové jednotky ShockLog 208, 248 a 298 představují v současnosti nejvyspělejší řešení pro kontrolu manipulace s Vašim zbožím.

Díky svému zpracování umožňují uživateli přesně definovat, kterými snímači má být konkrétní jednotka vybavena, pomocí ovládacího software pak lze nastavit jejich citlivost a limitní hodnoty pro záznam událostí.

Typy ShockLog

V závislosti na zvoleném typu a konfiguraci lze ShockLog vybavit snímači nárazu, náklonu, posunu, teploty, vlhkosti a atmosférického tlaku. Volitelně lze také přidat GPS modul pro označení geografické polohy zaznamenané události, RF modul pro zajištění bezdrátové komunikace s jednotkou v reálném čase, eTrak modul, který v případě vzniku události odešle informační e-mail na předdefinovanou adresu nebo externí snímač pro sledování teploty, vlhkosti a atmosférického tlaku mimo umístění hlavního tělesa jednotky.

Porovnání technických parametrů

Volitelné příslušenství

Pomineme-li možnosti záznamu jednotlivých jednotek, pak nejdůležitějším rozdílem je u ShockLog 298 možnost nastavení jednotlivých G-úrovní uživatelem podle toho, jak křehkou zásilku sleduje nebo jak vysokou citlivost požaduje. Dostupný rozsah je 1 - 200G. U nižších typů to nelze a je nutné se spokojit s hodnotami přednastavenými výrobcem (10, 30 a 100 G). Shocklog 298 také jako jediný umožňuje připojení externích snímačů, GSM, RF, příp. přídavných modulů eTrak, RD401, RD404.

MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru